O nás

Gynekologicko-pôrodnícka ambulancia

LEKÁR: MUDr. Silvia Kamoďová
PôRODNÁ ASISTENTKA: Andrea Kôpková

Gynekologicko-pôrodnícka ambulancia sa nachádza na 3. poschodí medicínskeho centra ZDRAVOMED 2.

Adresa: Cesta k nemocnici 1, Banská Bystrica

Tel.: 048/414 73 50
Pokiaľ sa vám nedarí k nám dovolať počas našej pracovnej doby, počkajte prosím 5-15 minút a skúste znova – počas vyšetrenia častokrát nemôžeme prijať hovor.

Telefonické informácie o výsledkoch a objednávanie pacientiek na vyšetrenie – pondelok, utorok a streda od 14:30 – 15:30 hod.

O predpis pravidelne užívajúcich liekov možné požiadať prostredníctvom mailovej adresy info@gynsan.sk

Vzhľadom na ochranu osobných údajov, ako aj na skutočnosť, že e-mailovou komunikáciou nie je možné nahradiť reálne vyšetrenie pacienta, neslúži e-mailová komunikácia na konzultácie zdravotného stavu pacientov. Pokiaľ došlo k zmene Vášho zdravotného stavu, objednajte sa prosím na vyšetrenie telefonicky alebo prostredníctvom tohto mailu,  alebo príďte na vyšetrenie ráno v čase 7,30-8,30 hod. medzi akútne stavy (okrem štvrtka). Za pochopenie ďakujeme.

Ako sa stať našou klientkou?

Klientkou našej ambulancie sa môžete  stať podpísaním Dohody o poskytovaní zdravotnej starostlivosti priamo v ambulancii.
Nebudeme žiadať od Vás žiadne registračné poplatky.

Pokiaľ ešte nemáte gynekológa môžete byť našou klientkou hneď od podpísania dohody o poskytovaní zdravotnej starostlivosti.

Ak už máte iného gynekológa môžete byť našou klientkou po podpísaní dohody o poskytovaní zdravotnej starostlivosti a po odstúpení od dohody s doterajším poskytovateľom. Objednať Vás môžeme najskôr v prvý deň kalendárneho mesiaca nasledujúceho po kalendárnom mesiaci, v ktorom ste podpísali dohodu. Odstúpenie Vám sprostredkujeme my, bez nutnosti samotného vybavovania Vami osobne.

Kontaktujte nás prosím telefonicky, alebo osobne.

Pridelené zdravotné obvody

Banská Bystrica (okres Banská Bystrica)
ULICE:
Dedinská
Kapitána Jaroša
Marka Čulena
Odbojárov
Pod Banošom
Pod Hôrkou
Rudlovská cesta
Rudohorská
Sitnianska
Starohorská
Strážovská
Strmá
Tatranská

Zmluvné poisťovne